Facebook

O mnie

Witam Cię na mojej stronie.
Na początek parę słów o mnie.
Przygodę z makijażem rozpoczęłam jako nastoletnia dziewczyna we współpracy z firmą Oriflame. To tam trafiłam na pierwsze szkolenia dotyczące makijażu, które prowadziła znana w świecie wizażu Dominika Zaborowska. Również w Oriflame wykonywałam make-up dla osób, które przychodziły na spotkania kosmetyczne w celu zapoznania się z produktami Oriflame . Największym prezentem było dla mnie zawsze zadowolenie osób, którym wykonywałam makijaże i to właśnie z pasji zrodziła się dzisiejsza moja przygoda z wizażem.
Jednak na poważnie zaczęłam swoją pracę jako wizażystka w 2016 r. Po skończonych dodatkowych kursach m.in. w szkole Beauty-Art. w Warszawie i uznaniu wielu osób do moich makijaży uznałam, że najwyższa pora, by pasja przerodziła się w pracę.
Miałam okazję pracować z fotograf Dorotą Białkowską przy licznych projektach. Współpracowałam również z salonami urody. W makijażu uznaję dewizę, że nie ma osób brzydkich – są tylko zaniedbane. Po każdym wykonanym makijażu i uśmiechniętej, zadowolonej klientce coraz bardziej utwierdzam się w tym stwierdzeniu.

Co robię?

Makijaże do sesji zdjęciowych, ślubne, wieczorowe, dzienne, biznesowe. Wykonuję również korektę dla mężczyzn (Pana Młodego). Ponadto dokonuję analizy kolorystycznej dzielonej na 4 stopnie. W swojej ofercie posiadam również usługę personal shopping – mogę pomóc Ci w zakupach kosmetycznych, jeśli sama masz problem z odpowiednim dobraniem kosmetyków dla siebie.
Zajmuję się głównie makijażem, ale obecnie trenuję również wykonywanie różnych fryzur i w niedalekiej przyszłości zapewne oferta poszerzy się również o wykonywanie fryzur okolicznościowych.
W mojej pracy używam w większości kosmetyków firm Smashbox, Urban Decay, Kryolan, Nars, MAC, Eeste Lauder, Zoeva, Clarins, Clinique chociaż w moim kufrze znajdują się również marki dostępne w drogeriach typu Rossmann. Jednak wszystkie kosmetyki są wysokiej jakości i pozwalają zapewnić trwałość wykonanego makijażu, jak również dopasowanie do potrzeb Twojej cery.
Organizujesz event lub inne wydarzenie i potrzebujesz wizażystki do porad dla uczestników? Nie ma problemu. Posiadam w pełni przenośne stanowisko wizażowe wyposażone w podświetlany box wraz z krzesłem charakteryzatorskim i nawet w trudnych warunkach mogę stworzyć stanowisko z odpowiednim oświetleniem do pracy z klientami.